XML Form (7.x-1.0-unstable1) - en to eu translation catalogue (33 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Block title
eu: Blokearen izenburua

en: The title of the block as shown to the user.
eu: Erabiltzaileari erakutsiko zaion blokearen izenburua.

en: Roles
eu: Zereginak

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Visibility settings
eu: Ikuspen ezarpenak

en: Are you sure you want to delete the block %name?
eu: Ziur zaude %name blokea ezabatu nahi duzula?

en: The block %name has been removed.
eu: %name blokea ezabatu da.

en: Block description
eu: Blokearen azalpena

en: Delete block
eu: Blokea ezabatu

en: '%name' block
eu: '%name' blokea

en: Allow individual users to customize the visibility of this block in their account settings.
eu: Bloke honen ikusgarritasuna erabiltzaile bakoitzak pertsonalizatu dezake bere kontuaren ezarpenak.

en: Show block for specific roles
eu: Funtzio konkretuentzako blokea erakutsi

en: Show this block only for the selected role(s). If you select no roles, the block will be visible to all users.
eu: Aukeratutako funtzioentzako soilik erakutsi bloke hau. Funtzio ez bada aukeratzen, erabiltzaile  guztiek ikusi ahal izango dute.

en: Show block on specific pages
eu: Blokea orrialde konkretuetan erakutsi

en: Save block
eu: Gorde blokea

en: The block configuration has been saved.
eu: Blokearen konfigurazioa gorde da.

en: The block has been created.
eu: Blokea sortu da.

en: Region settings
eu: Eskualde ezarpenak

en: Specify in which themes and regions this block is displayed.
eu: Hautatu zein eremu eta gaia-n ikusiko den bloke hau.

en: All pages except those listed
eu: Orri guztietan zerrendan agertzen direnetan izan ezik

en: Only the listed pages
eu: Bakarrik zerrendatutako orrialdeetan

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
eu: Zehaztu orrialdeen bideak (paths) erabiliz. Lerro bakoitzean bide (path) bat idatzi. '*' komodina (wildcard) da. Adbz.: blogaren orrialdearen bidea %blog da eta blog pertsonalen bidea %blog-wildcard da. %front hasiera orria (front page) da.

en: Pages or PHP code
eu: Orrialdeak edo PHP kodea

en: Customizable per user
eu: Erabiltzaileak egokitu ahal izatea

en: Not customizable
eu: Ezin du egokitu

en: Customizable, visible by default
eu: Egokitu daiteke, berez ikusgarri

en: Customizable, hidden by default
eu: Egokitu daiteke, berez ezkutatua

en: !theme (default theme)
eu: !theme (berezko gaia)

en: !theme (administration theme)
eu: !theme (Kudeatzailearen gaia)
