XML Form (7.x-1.0-unstable1) - en to hr translation catalogue (38 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Block title
hr: Naziv bloka

en: The title of the block as shown to the user.
hr: Naziv bloka koji se prikazuje korisnicima.

en: Roles
hr: Uloge

en: Users
hr: Korisnici

en: Visibility settings
hr: Postavke vidljivosti

en: Are you sure you want to delete the block %name?
hr: Želite li zbilja ukloniti blok %name?

en: The block %name has been removed.
hr: Blok %name je uklonjen.

en: Block description
hr: Opis bloka

en: Delete block
hr: Ukloni blok

en: '%name' block
hr: '%name' blok

en: Allow individual users to customize the visibility of this block in their account settings.
hr: Omogući pojedinima korisnicima prilagodbu vidljivosti ovog bloka na stranici s postavkama računa.

en: Show block for specific roles
hr: Prikaži blok za određene uloge

en: Show this block only for the selected role(s). If you select no roles, the block will be visible to all users.
hr: Prikaži ovaj blok samo za odabrane uloge. Ako ne odaberete uloge, blok će biti vidljiv svim korisnicima.

en: Show block on specific pages
hr: Prikaži blok na određenim stranicama

en: Save block
hr: Spremi blok

en: The block configuration has been saved.
hr: Postavke bloka spremljene.

en: The block has been created.
hr: Blok je stvoren.

en: Region settings
hr: Postavke regije

en: Override the default title for the block. Use <em>!placeholder</em> to display no title, or leave blank to use the default block title.
hr: Premostite zadani naziv bloka. Koristite <em>!placeholder</em> za prikaz bez naziva, ili ostavite prazno za prikaz zadanog naziva bloka.

en: Specify in which themes and regions this block is displayed.
hr: Odredite u kojim predlošcima i regijama će ovaj blok biti prikazan.

en: All pages except those listed
hr: Sve stranice osim navedenih

en: Only the listed pages
hr: Samo na navedenim stranicama

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hr: Odredite stranice koristeći njihove putanje. Unesite jednu putanju po redu. Znak '*' služi kao nadomjestak. Primjeri putanja su %blog za blog stranicu i %blog-nadomjestak za svaki osobni blog. %front je za naslovnicu.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
hr: Stranice na kojima ovaj PHP kôd vraća <code>TRUE</code> (za napredne korisnike)

en: Pages or PHP code
hr: Stranice ili PHP kôd

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
hr: Ukoliko je odabrana PHP opcija, unesite PHP kod između %php. Imajte na umu kako izvršavanje nekorektnog PHP kôda može srušiti vašu Drupal lokaciju.

en: Customizable per user
hr: Prilagodljivo po korisniku

en: Not customizable
hr: Nije prilagodljivo

en: Customizable, visible by default
hr: Prilagodljivo, zadano na vidljivo

en: Customizable, hidden by default
hr: Prilagodljivo, zadano na nevidljivo

en: Ensure that each block description is unique.
hr: Opisi blokova bi trebali biti jedinstveni.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
hr: Kratki opis vašeg bloka. Koristi se na stranici <a href="@overview">Upravljanje blokovima</a>.

en: !theme (default theme)
hr: !theme (zadani predložak)

en: !theme (administration theme)
hr: !theme (administracijski predložak)
