XML Form (7.x-1.0-unstable1) - en to hu translation catalogue (38 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Block title
hu: Blokk címe

en: The title of the block as shown to the user.
hu: A felhasználók által látható blokkcím.

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Users
hu: Felhasználók

en: Visibility settings
hu: Láthatósági beállítások

en: Are you sure you want to delete the block %name?
hu: „%name” blokk biztosan törölhető?

en: The block %name has been removed.
hu: „%name” blokk törölve.

en: Block description
hu: Blokk leírása

en: Delete block
hu: Blokk törlése

en: '%name' block
hu: „%name” blokk

en: Allow individual users to customize the visibility of this block in their account settings.
hu: Lehetővé teszi a felhasználók számára, hogy a blokk megjelenését testre szabhassák.

en: Show block for specific roles
hu: Megjelenítés bizonyos szerepkörök számára

en: Show this block only for the selected role(s). If you select no roles, the block will be visible to all users.
hu: Csak a megadott szerepkörök tagjai láthassák a blokkot. Ha egy szerepkör sincs kiválasztva, akkor minden felhasználó láthatja a blokkot.

en: Show block on specific pages
hu: Megjelenítés bizonyos oldalakon

en: Save block
hu: Blokk mentése

en: The block configuration has been saved.
hu: A blokk beállításai el lettek mentve.

en: The block has been created.
hu: A blokk létrejött.

en: Region settings
hu: Régió beállításai

en: Override the default title for the block. Use <em>!placeholder</em> to display no title, or leave blank to use the default block title.
hu: Az alapértelmezés szerinti blokk címének felülbírálása. <em>!placeholder</em> jelzés használható a cím törléséhez. Az alapértelmezés szerinti blokkcím megjelenítéséhez üresen kell hagyni.

en: Specify in which themes and regions this block is displayed.
hu: Meg lehet adni, hogy ez a blokk melyik sminkben és régióban jelenjen meg.

en: All pages except those listed
hu: Minden oldal, kivéve a listában szereplők

en: Only the listed pages
hu: Csak a listában szereplő oldalak

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hu: Soronként egy Drupal elérési útvonalat kell megadni. A „*” használható speciális helyettesítőként. Példák: „%blog” a blogok főoldalához és „%blog-wildcard” a személyes blogok főoldalaihoz. „%front” a címlapot jelenti.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
hu: Csak abban az esetben jelenik meg, ha a következő PHP kód <code>IGAZ</code> értékkel tér vissza (PHP-módban, csak tapasztaltaknak ajánlott).

en: Pages or PHP code
hu: Oldalak vagy PHP kód

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
hu: Ha a PHP-mód lett kiválasztva, akkor a PHP kódot %php jelek között kell megadni. Hibásan megadott PHP kód működésképtelenné teheti a webhelyet!

en: Customizable per user
hu: Felhasználónként testreszabható

en: Not customizable
hu: Nem testreszabható

en: Customizable, visible by default
hu: Testreszabható, alapértelmezés szerint látható

en: Customizable, hidden by default
hu: Testreszabható, alapértelmezés szerint rejtett

en: Ensure that each block description is unique.
hu: Biztosítani kell, hogy minden blokk leírása egyedi legyen.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
hu: A blokk rövid leírása. A <a href="@overview">Blokkok adminisztrációs oldalán</a> kerül felhasználásra.

en: !theme (default theme)
hu: !theme (alapértelmezett smink)

en: !theme (administration theme)
hu: !theme (adminisztrációs smink)
