XML Form (7.x-1.0-unstable1) - en to kk translation catalogue (21 entries)

en: Pages
kk: Беттер

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Block title
kk: Атауы

en: The title of the block as shown to the user.
kk: Қолданушыларға көрсетілетін блоктың атауы.

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Are you sure you want to delete the block %name?
kk: %name блогын жойғыңыз келеді ма?

en: The block %name has been removed.
kk: %name блогы жойылы.

en: Block description
kk: Блок сипаттамасы

en: Delete block
kk: Блокты жою

en: '%name' block
kk: '%name' блогы

en: Allow individual users to customize the visibility of this block in their account settings.
kk: Қолданушыларға осы блоктың түрін есеп нұсқауларында өзгертуге рұқсат беру.

en: Show block for specific roles
kk: Арнайы рөлдер блогын көрсету

en: Show this block only for the selected role(s). If you select no roles, the block will be visible to all users.
kk: Осы блокты тек қана таңдалған рөлдерге көрсету. Егер ешқайсысың таңдамасаңыз, онда блок барлық қолданушыға көрсетіледі.

en: Show block on specific pages
kk: Блокты тек қана ерекше парақтарда көрсету

en: Save block
kk: Блокты сақтау

en: The block configuration has been saved.
kk: Блок параметрлері сақталды.

en: The block has been created.
kk: Блок құрылды.

en: Ensure that each block description is unique.
kk: Әр блоктың сипаттамасы бірегей болу керек
