XML Form (7.x-1.0-unstable1) - en to km translation catalogue (38 entries)

en: Pages
km: ទំព័រ

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Block title
km: ​ចំណង​ជើង​ប្លុក

en: The title of the block as shown to the user.
km: ចំណង​ជើង​ប្លុក​ដូច​ដែល​បាន​​បង្ហាញ​អ្នក​ប្រើ ។

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Visibility settings
km: ការ​កំណត់​ភាព​មើល​ឃើញ

en: Are you sure you want to delete the block %name?
km: តើ​អ្នក​ប្រាកដ​ជា​ចង់លុប​ប្លុក %name មែន​ទេ ?

en: The block %name has been removed.
km: ប្លុក​ %name ត្រូវ​បាន​យកចេញ​ ។

en: Block description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា​អំពី​ប្លុក

en: Delete block
km: លុប​ប្លុក

en: '%name' block
km: ​ប្លុក '%name'

en: Allow individual users to customize the visibility of this block in their account settings.
km: អនុញ្ញាត​ឲ្យ​អ្នក​ប្រើ​ម្នាក់ៗ ប្ដូរ​ភាព​មើល​ឃើញ​របស់​​ប្លុក​នេះ​តាម​បំណង នៅ​ក្នុង​ការ​កំណត់​គណនី​របស់​ពួកគេ ។​

en: Show block for specific roles
km: បង្ហាញ​ប្លុក​សម្រាប់​តួនាទី​ជាក់លាក់

en: Show this block only for the selected role(s). If you select no roles, the block will be visible to all users.
km: បង្ហាញ​ប្លុក​នេះ​សម្រាប់​តែ​តួនាទី​ដែល​បាន​ជ្រើស​ប៉ុណ្ណោះ ។ ប្រសិន​បើ​អ្នក​មិន​ជ្រើស​តួនាទី​ណា​ទេ អ្នកប្រើ​ទាំងអស់​នឹង​អាច​មើល​ប្លុក​ឃើញ ។

en: Show block on specific pages
km: បង្ហាញ​ប្លុក​នៅ​លើ​ទំព័រ​ជាក់លាក់​

en: Save block
km: ​រក្សាទុក​ប្លុក

en: The block configuration has been saved.
km: ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​ប្លុក​ត្រូវ​បាន​រក្សាទុក​ ។

en: The block has been created.
km: ប្លុក​ត្រូវ​បាន​បង្កើត​ ។

en: Region settings
km: ការ​កំណត់​តំបន់

en: Override the default title for the block. Use <em>!placeholder</em> to display no title, or leave blank to use the default block title.
km: បដិសេធ​ចំណង​ជើង​លំនាំ​ដើម​សម្រាប់​ប្លុក​ ។ ប្រើ​ <em>!placeholder</em> ដើម្បី​មិន​បង្ហាញ​ចំណង​ជើង ឬ​ទុក​ចន្លោះ​​ ដើម្បី​ប្រើ​ចំណង​ជើង​ប្លុក​លំនាំ​ដើម ។

en: Specify in which themes and regions this block is displayed.
km: បញ្ជាក់​តំបន់​ និង​ស្បែកដែល​ត្រូវ​បង្ហាញ​នៅ​ក្នុង​ប្លុក​នេះ​ ។

en: All pages except those listed
km: ទំព័រ​ទាំង​អស់ លើក​លែង​តែ​ទំព័រ​ដែល​បានរាយ ។

en: Only the listed pages
km: តែ​ទំព័រ​ដែល​បាន​រាយ​ប៉ុណ្ណោះ

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
km: បញ្ជាក់​ទំព័រ​ដោយ​ប្រើ​ផ្លួវ​របស់​ពួក​វា​ ។ បញ្ចូល​ផ្លូវ​មួយ​ក្នុង​មួយ​ជួរ ។ សញ្ញា​ '*' ​ជា​តួ​អក្សរ​ជំនួស ។ ផ្លូវ​ជា​ឧទាហរណ៍​គឺ​ %blog សម្រាប់​ទំព័រ​កំណត់​ហេតុ​បណ្តាញ​ និង​ %blog-wildcard ​សម្រាប់​រាល់​កំណត់​ហេតុ​ផ្ទាល់​ខ្លួន​ ។ %front គឺ​ជា​ទំព័រ​មុខ​ ។

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
km: ទំព័រ​លើ​កូដ​ PHP ​នេះ​ត្រឡប់​ <code>តម្លៃ​ពិត</code> (តែ​អ្នក​ជំនាញ​ប៉ុណ្ណោះ)

en: Pages or PHP code
km: ទំព័រ​ ឬ​កូដ​ PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
km: បើ​សិន​ជម្រើស​ PHP ​ត្រូវ​បាន​ជ្រើស​ សូម​បញ្ចូល​កូដ​ PHP ​នៅ​ចន្លោះ​ %php ។ ចំណាំ​ថា​ការ​ប្រតិបត្តិ​កូដ​ PHP ​មិនត្រឹម​ត្រូវ​​អាច​នឹង​បញ្ឈប់​តំបន់​បណ្តាញ​ Drupal របស់​អ្នក​ ។

en: Customizable per user
km: អាច​ប្តូរ​តាម​បំណង​នូវ​អ្ន​ក​ប្រើ​ម្នាក់​ៗ​

en: Not customizable
km: មិន​អាច​ប្តូរ​តាម​បំណង​បាន​ទេ

en: Customizable, visible by default
km: អាច​ប្តូរ​តាម​បំណង និង​អាច​មើល​ឃើញ​តាម​លំនាំ​ដើម

en: Customizable, hidden by default
km: អាច​ប្តូរ​តាម​បំណង និង​អាច​លាក់​តាម​លំនាំ​ដើម

en: Ensure that each block description is unique.
km: ប្រាកដ​ថា​សេចក្តី​ពិពណ៌នា​ប្លុក​នីមួយ​ៗ​មាន​តែ​មួយ ។

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
km: សេចក្តី​ពិពណ៌នា​សង្ខេប​អំពី​ប្លុក​របស់​អ្នក​ ។ ត្រូវ​បាន​ប្រើ​នៅ​លើ​ <a href="@overview">ទំព័រ​គ្រប់​គ្រង​ប្លុក</a> ។

en: !theme (default theme)
km: !theme (ស្បែក​លំនាំ​ដើម)

en: !theme (administration theme)
km: !theme (ស្បែក​ការ​គ្រប់គ្រង)
