XML Form (7.x-1.0-unstable1) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Pages
mr: पाने

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Block title
mr: खंड शीर्षक

en: The title of the block as shown to the user.
mr: वापरकर्त्यास दर्शविल्याप्रमाणे ब्लॉकचे शीर्षक.

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: The block %name has been removed.
mr: %name block मिटवला.

en: Save block
mr: block संरक्षीत करा

en: The block has been created.
mr: block बनवला गेला
