XML Form (7.x-1.0-unstable1) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Block title
my: block ခေါင်းစဉ်

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Block description
my: block အကြောင်းအရာဖော်ပြချက်

en: Delete block
my: block ကိုပယ်ဖျက်ရန်

en: Save block
my: block ကို သိမ်းပါ

en: The block configuration has been saved.
my: block အစိတ်အပိုင်းများအားသိမ်းဆည်းပြီးပါပြီ

en: The block has been created.
my: block တစ်ခု အသစ်ဖန်တီးပြီးပါပြီ

en: All pages except those listed
my: စာရင်းလုပ်ထားသောစာမျက်နှာမှလွဲ၍ ကျန်စာမျက်နှာများ

en: Only the listed pages
my: စာရင်းလုပ်ထားသောစာမျက်နှာမျှသာ

en: Not customizable
my: လိုရာသို့ပြုပြင်မွမ်းမံ၍မရနိုင်
