XML Form (7.x-1.0-unstable1) - en to nl translation catalogue (38 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Block title
nl: Bloktitel

en: The title of the block as shown to the user.
nl: De titel van een blok zoals getoond aan de gebruiker.

en: Roles
nl: Rollen

en: Users
nl: Gebruikers

en: Visibility settings
nl: Zichtbaarheidsinstellingen

en: Are you sure you want to delete the block %name?
nl: Weet u zeker dat u het blok %name wilt verwijderen?

en: The block %name has been removed.
nl: Het blok %name is verwijderd.

en: Block description
nl: Blokbeschrijving

en: Delete block
nl: Blok verwijderen

en: '%name' block
nl: '%name'-blok

en: Allow individual users to customize the visibility of this block in their account settings.
nl: Individuele gebruikers mogen de zichtbaarheid van dit blok in hun gebruikersinstellingen aanpassen.

en: Show block for specific roles
nl: Blok voor bepaalde rollen weergeven

en: Show this block only for the selected role(s). If you select no roles, the block will be visible to all users.
nl: Dit blok is alleen zichtbaar voor bepaalde rollen. Als u geen rollen selecteert is het blok voor alle gebruikers zichtbaar.

en: Show block on specific pages
nl: Blok op bepaalde pagina's weergeven

en: Save block
nl: Blok opslaan

en: The block configuration has been saved.
nl: De blokinstellingen zijn opgeslagen.

en: The block has been created.
nl: Het blok is toegevoegd.

en: Region settings
nl: Regio-instellingen

en: Override the default title for the block. Use <em>!placeholder</em> to display no title, or leave blank to use the default block title.
nl: De standaardtitel van het blok overschrijven. Gebruik <em>!placeholder</em> om geen titel weer te geven of laat het veld leeg om de standaardbloktitel te gebruiken.

en: Specify in which themes and regions this block is displayed.
nl: Geef aan in welke thema's en gebieden dit blok wordt weergegeven.

en: All pages except those listed
nl: Alle pagina's behalve de genoemde

en: Only the listed pages
nl: Alleen de genoemde pagina's

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
nl: Specificeer pagina's door hun paden te gebruiken. Gebruik één regel per pad. Gebruik eventueel '*' als jokerteken. Voorbeeldpaden zijn %blog voor de blog pagina en %blog-* voor iedere persoonlijke blog. %front is de voorpagina.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
nl: Pagina's waarop deze PHP-code <code>TRUE</code> teruggeeft (alleen voor experts)

en: Pages or PHP code
nl: Pagina's of PHP-code

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
nl: Als voor de PHP-optie is gekozen, voer dan PHP-code in tussen %php. Let op dat het uitvoeren van foutieve PHP-code de website onbereikbaar kan maken.

en: Customizable per user
nl: Aanpasbaar per gebruiker

en: Not customizable
nl: Niet aanpasbaar

en: Customizable, visible by default
nl: Aanpasbaar, standaard zichtbaar

en: Customizable, hidden by default
nl: Aanpasbaar, standaard verborgen

en: Ensure that each block description is unique.
nl: Zorg ervoor dat iedere blokbeschrijving uniek is.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
nl: Een korte beschrijving van het blok. Wordt gebruikt op de <a href="@overview">beheerpagina voor Blokken</a>.

en: !theme (default theme)
nl: !theme (standaardthema)

en: !theme (administration theme)
nl: !theme (beheerthema)
