XML Form (7.x-1.0-unstable1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Pages
os: Фæрстæ

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Cancel
os: Аппар

en: Block title
os: Блочы сæр

en: The title of the block as shown to the user.
os: Блочы сæр архайæг фендзæн ахæмæй.
