XML Form (7.x-1.0-unstable1) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Users
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: '%name' block
pa: '%name' ਬਲਾਕ

en: Save block
pa: ਬਲਾਕ ਸੰਭਾਲੋ
