XML Form (7.x-1.0-unstable1) - en to pl translation catalogue (38 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Block title
pl: Tytuł bloku

en: The title of the block as shown to the user.
pl: Tytuł bloku, który zobaczy użytkownik.

en: Roles
pl: Role

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Visibility settings
pl: Ustawienia widoczności

en: Are you sure you want to delete the block %name?
pl: Czy na pewno usunąć blok %name?

en: The block %name has been removed.
pl: Blok %name został usunięty.

en: Block description
pl: Opis bloku

en: Delete block
pl: Usuń blok

en: '%name' block
pl: Blok "%name"

en: Allow individual users to customize the visibility of this block in their account settings.
pl: Zezwalaj użytkownikom na kontrolowanie wyświetlania tego bloku.

en: Show block for specific roles
pl: Wyświetlaj blok użytkownikom o określonych rolach

en: Show this block only for the selected role(s). If you select no roles, the block will be visible to all users.
pl: Wyświetla blok tylko użytkownikom o wybranej roli (lub rolach). Jeżeli nie wybierzesz żadnej roli to blok będzie wyświetlany wszystkim użytkownikom.

en: Show block on specific pages
pl: Pokazuj blok na określonych stronach

en: Save block
pl: Zapisz blok

en: The block configuration has been saved.
pl: Konfiguracja bloku została zapisana.

en: The block has been created.
pl: Dodano nowy blok.

en: Region settings
pl: Ustawienia regionu

en: Override the default title for the block. Use <em>!placeholder</em> to display no title, or leave blank to use the default block title.
pl: Nadpisuje domyślny tytuł bloku. Użycie <em>!placeholder</em> spowoduje pokazanie bloku bez tytułu. Pozostawienie pustego pola spowoduje wyświetlenie bloku z tytułem domyślnym.

en: Specify in which themes and regions this block is displayed.
pl: Określ w jakich skórkach i regionach będzie widoczny ten blok.

en: All pages except those listed
pl: Wszystkie strony z wyjątkiem wymienionych

en: Only the listed pages
pl: Tylko wymienione strony

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
pl: W kolejnych liniach należy wskazać ścieżki do stron, których ma dotyczyć wybrane zawężenie wyświetlania. Znak '*' zastępuje dowolną ilość innych znaków. Przykładowo %blog oznacza stronę pod adresem blog a %blog-wildcard oznacza wszystkie strony z blogami użytkowników. %front oznacza stronę główną.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
pl: Strony, na których poniższy kod PHP zwraca TRUE (opcja dla ekspertów)

en: Pages or PHP code
pl: Strony lub kod PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
pl: Jeśli wybrano opcję PHP należy wprowadzić kod między znacznikami %php. Wprowadzenie błędnego kodu może spowodować awarię witryny.

en: Customizable per user
pl: Konfigurowalne dla użytkownika

en: Not customizable
pl: Niekonfigurowalne

en: Customizable, visible by default
pl: Konfigurowalne, domyślnie widoczne

en: Customizable, hidden by default
pl: Konfigurowalne, domyślnie ukryte

en: Ensure that each block description is unique.
pl: Opisy każdego bloku muszą być unikatowe.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
pl: Krótki opis tego bloku. Wykorzystywany na <a href="@overview">stronie administracyjnej Bloków</a>.

en: !theme (default theme)
pl: !theme (domyślna skórka)

en: !theme (administration theme)
pl: !theme (skórka zarządzania)
