XML Form (7.x-1.0-unstable1) - en to sq translation catalogue (20 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Cancel
sq: Anulo

en: Block title
sq: Titulli i bllokut

en: The title of the block as shown to the user.
sq: Titulli i bllokut, sikurse do t'i shfaqet përdoruesit.

en: Roles
sq: Rolet

en: Users
sq: Përdorues

en: Are you sure you want to delete the block %name?
sq: Je i sigurt që dëshiron të eleminosh bllokun %name?

en: The block %name has been removed.
sq: Blloku %name u eleminua.

en: Block description
sq: Përshkrimi i bllokut

en: Delete block
sq: Elemino bllokun

en: '%name' block
sq: Blloku '%name'

en: Allow individual users to customize the visibility of this block in their account settings.
sq: Lejo përdoruesit personalizimin e dukshmërisë së këtij blloku, gjatë rregullimit të profilit personal.

en: Show block for specific roles
sq: Shfaq bllokun për rolet e specifikuar

en: Show this block only for the selected role(s). If you select no roles, the block will be visible to all users.
sq: Shfaq këtë bllok vetëm për rolin(et) e zgjedhur. Nëse nuk zgjidhni asnjë rol, blloku do të jetë i dukshëm për të gjithë përdoruesit.

en: Show block on specific pages
sq: Shfaq bllokun tek faqet e specifikuara

en: Save block
sq: Ruaj bllokun

en: The block configuration has been saved.
sq: Konfigurimi i bllokut u ruajt.

en: The block has been created.
sq: Blloku u krijua.
