XML Form (7.x-1.0-unstable1) - en to uk translation catalogue (45 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Block title
uk: Заголовок блоку

en: The title of the block as shown to the user.
uk: Заголовок блоку, який бачить користувач.

en: Roles
uk: Ролі

en: Users
uk: Користувачі

en: Visibility settings
uk: Налаштування видимості

en: Are you sure you want to delete the block %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити блок %name?

en: The block %name has been removed.
uk: Блок %name було вилучено.

en: Block description
uk: Опис блоку

en: Delete block
uk: Видалити блок

en: '%name' block
uk: блок "%name"

en: Allow individual users to customize the visibility of this block in their account settings.
uk: Дозволити певним користувачам змінювати показ цього блоку у налаштуваннях їхнього облікового запису.

en: Show block for specific roles
uk: Показувати блок для певних ролей

en: Show this block only for the selected role(s). If you select no roles, the block will be visible to all users.
uk: Показувати цей блок тільки для вибраної ролі(ролей). Якщо не вибрати жодної ролі, блок буде видимим для всіх користувачів.

en: Show block on specific pages
uk: Показувати блок на певних сторінках

en: Save block
uk: Зберегти блок

en: The block configuration has been saved.
uk: Конфігурацію блоку було успішно збережено.

en: The block has been created.
uk: Блок було успішно створено.

en: Region settings
uk: Налаштування області

en: Override the default title for the block. Use <em>!placeholder</em> to display no title, or leave blank to use the default block title.
uk: Перевизначіть базовий заголовок блоку. Щоб не показувати заголовок, використовуйте <em>!placeholder</em>, або, щоб відображався базовий заголовок, залиште порожнім.

en: Specify in which themes and regions this block is displayed.
uk: Вкажіть, в котрих темах і областях буде відображено цей блок

en: All pages except those listed
uk: Всі сторінки, окрім перелічених

en: Only the listed pages
uk: Тільки перелічені сторінки

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
uk: Вкажіть сторінки, використовуючи шляхи до них. Вводити по одному шляху на рядок. Позначка '*' означає будь-який символ. Приклади шляхів: %blog для сторінки блоґу і %blog-wildcard для кожного з персональних блоґів. %front — головна сторінка.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
uk: Сторінки на яких цей PHP-код повертає <code>TRUE</code> (тільки для експертів)

en: Pages or PHP code
uk: Сторінки або PHP-код

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
uk: Якщо вибрано опцію PHP, вставляйте код PHP між %php. Не забувайте що виконання некоректного коду PHP може порушити роботу вашого сайту.

en: Customizable per user
uk: Персоналізація

en: Not customizable
uk: Не персоналізується

en: Customizable, visible by default
uk: Персоналізується, початково показується

en: Customizable, hidden by default
uk: Персоналізується, початково приховується

en: Ensure that each block description is unique.
uk: Упевніться, що опис кожного блоку є унікальним.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
uk: Короткий опис блоку. Буде показаний на адміністративній сторінці <a href="@overview">Блоки</a>.

en: !theme (default theme)
uk: !theme (активна тема)

en: !theme (administration theme)
uk: !theme (адміністративна тема)

en: XML Form content
uk: Вміст форми XML

en: The content of the form described as a XML.
uk: Вміст форми, що описується як XML.

en: Add XML Form block
uk: Додати блок XML-форми

en: XML Form
uk: XML-форма

en: Generates a form dynamically from a XML.
uk: Формує форму динамічно з XML.

en: XML Form Example
uk: Приклад XML-форми

en: Example with the hook_xml_form_info
uk: Приклад з hook_xml_form_info
