XML Form (7.x-1.0-unstable1) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: Pages
af: Bladsye

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Block title
af: Bloktitel

en: The title of the block as shown to the user.
af: Die titel van die blok soos vertoon aan die gebruiker.

en: Roles
af: Rolle

en: Users
af: Gebruikers

en: Are you sure you want to delete the block %name?
af: Is jy seker jy wil blok %name uitvee?

en: The block %name has been removed.
af: Die blok is geskrap.

en: Block description
af: Blokbeskrywing

en: Delete block
af: Skrap blok

en: '%name' block
af: '%name' blok

en: Allow individual users to customize the visibility of this block in their account settings.
af: Laat individuele gebruikers toe om die blok se sigbaarheid te verstel na hulle voorkeure.

en: Show block on specific pages
af: Vertoon blok op spesifieke bladsye

en: Save block
af: Stoor blok

en: The block configuration has been saved.
af: DIe blok se konfigurasie is gestoor.

en: The block has been created.
af: Die blok is geskep.
