XML Form (7.x-1.0-unstable1) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Pages
am: ገፆች

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Block title
am: የጥምር ዓርስት

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Users
am: ተጠቃሚዎች

en: Block description
am: የጥምር ማብራሪያ

en: Delete block
am: ጥምረቱን አጥፋ
