XML Form (7.x-1.0-unstable1) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Block title
az: Blok başlığı

en: The title of the block as shown to the user.
az: İstifadəçiyə göstərildiyi kimi blokun başlığı.

en: Roles
az: Rollar

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Block description
az: Blok təsviri

en: Save block
az: Blok saxla

en: The block configuration has been saved.
az: Blok konfiqurasiyası yadda saxlanıldı.
