XML Form (7.x-1.0-unstable1) - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Cancel
bg: Отмени

en: Block title
bg: Заглавие на блока

en: The title of the block as shown to the user.
bg: Заглавието на блока, така както ще го вижда потребителя.

en: Roles
bg: Роли

en: Users
bg: Потребители

en: Are you sure you want to delete the block %name?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете блок %name?

en: The block %name has been removed.
bg: Блок  %name беше премахнат.

en: Block description
bg: Описание на блока

en: Delete block
bg: Изтриване на блок

en: '%name' block
bg: Блок '%name'

en: Allow individual users to customize the visibility of this block in their account settings.
bg: Разреши на отделни потребители да персонализират видимостта на този блок в техните потребителски настройки.

en: Show block for specific roles
bg: Покажи блока за определени роли

en: Show this block only for the selected role(s). If you select no roles, the block will be visible to all users.
bg: Покажи този блок само на определени роли. Ако не изберете роли, блокът ще се вижда от всички потребители.

en: Show block on specific pages
bg: Покажи блока на определени страници

en: Save block
bg: Запази блока

en: The block configuration has been saved.
bg: Конфигурацията на блока беше записана.

en: The block has been created.
bg: Блокът беше създаден.
