XML Form (7.x-1.0-unstable1) - en to cs translation catalogue (38 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Block title
cs: Nadpis bloku

en: The title of the block as shown to the user.
cs: Nadpis bloku zobrazený uživatelům.

en: Roles
cs: Role

en: Users
cs: Uživatelé

en: Visibility settings
cs: Nastavení viditelnosti

en: Are you sure you want to delete the block %name?
cs: Opravdu odstranit blok %name?

en: The block %name has been removed.
cs: Blok %name byl odstraněn.

en: Block description
cs: Popis bloku

en: Delete block
cs: Smazat blok

en: '%name' block
cs: Blok '%name'

en: Allow individual users to customize the visibility of this block in their account settings.
cs: Umožnit uživatelům nastavit viditelnost tohoto bloku v jejich uživatelském nastavení.

en: Show block for specific roles
cs: Zobrazit blok jen určitým rolím

en: Show this block only for the selected role(s). If you select no roles, the block will be visible to all users.
cs: Zobrazit tento blok pouze vybraným uživatelským rolím. Pokud nevyberete žádné role, blok se zobrazí všem uživatelům.

en: Show block on specific pages
cs: Zobrazit blok na určitých stránkách

en: Save block
cs: Uložit blok

en: The block configuration has been saved.
cs: Nastavení bloku bylo uloženo.

en: The block has been created.
cs: Blok byl vytvořen.

en: Region settings
cs: Nastavení regionu

en: Override the default title for the block. Use <em>!placeholder</em> to display no title, or leave blank to use the default block title.
cs: Přepsat výchozí název bloku. Použijte <em>!placeholder</em>, pokud si nepřejete zobrazit název vůbec, nebo nechte prázdné pro použití výchozího názvu bloku.

en: Specify in which themes and regions this block is displayed.
cs: Specifikujte, v jakém tématu a regionu bude tento blok zobrazen.

en: All pages except those listed
cs: Všechny stránky kromě uvedených

en: Only the listed pages
cs: Jen uvedené stránky

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
cs: Zadejte stránky použitím jejich cest. Na každý řádek zadejte jednu cestu. Znak '*' je zástupný znak. Cesta může být například %blog pro stránku blogu nebo %blog-wildcard pro každý osobní blog. %front je úvodní stránka.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
cs: Stránky, kde PHP kód vrátí <code>TRUE</code> (jen pro experty)

en: Pages or PHP code
cs: Stránky nebo PHP kód

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
cs: Pokud je zvolen PHP kód, vkládejte kód mezi značky %php. Pamatujte, že provedení nesprávného PHP kódu může tento web rozbít.

en: Customizable per user
cs: Přizpůsobitelné na úrovni uživatele

en: Not customizable
cs: Nelze přizpůsobit

en: Customizable, visible by default
cs: Přizpůsobitelné, ve výchozím nastavení viditelné

en: Customizable, hidden by default
cs: Přizpůsobitelné, ve výchozím nastavení skryté

en: Ensure that each block description is unique.
cs: Zajistěte unikátní popisy všech bloků.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
cs: Stručný popis bloku. Je použit na <a href="@overview">stránce Správa bloků</a>.

en: !theme (default theme)
cs: !theme (výchozí téma vzhledu)

en: !theme (administration theme)
cs: !theme (administrační téma vzhledu)
