XML Form (7.x-1.0-unstable1) - en to dz translation catalogue (20 entries)

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Block title
dz: ལེབ་དུམ་མགོ་མིང་།

en: The title of the block as shown to the user.
dz: ལེབ་དུམ་གྱི་མགོ་མིང་དེ་ལག་ལེན་པ་ལུ་སྟོན་ནུག

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་

en: Are you sure you want to delete the block %name?
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ལེབ་དུམ་ %name ་དེ་བཏོན་གཏང་ནི་ལུ་ངེས་ཏིག་ཨིན་ན?

en: The block %name has been removed.
dz: ལེབ་དུམ་ %name དེ་རྩ་བསྐྲད་གཏང་ཡོདཔ།

en: Block description
dz: ལེབ་དུམ་འགྲེལ་བཤད།

en: Delete block
dz: སྡེབ་ཚན་བཏོན་གཏང་

en: '%name' block
dz: '%name' ལེབ་དུམ།

en: Allow individual users to customize the visibility of this block in their account settings.
dz: ལག་ལེན་པ་ངོ་རྐྱང་ལུ་ཁོང་རའི་རྩིས་ཐོ་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་ནང་ལེབ་དུམ་འདིའི་མཐོང་གསལ་དེ་སྲོལ་སྒྲིག་་བཟོ་བཅུག

en: Show block for specific roles
dz: དམིགས་བསལ་ལས་འགན་ཚུ་གི་དོན་ལུ་ སྡེབ་ཚན་སྟོན་

en: Show this block only for the selected role(s). If you select no roles, the block will be visible to all users.
dz: སྡེབ་ཚན་འདི་སེལ་འཐུ་འབད་ཡོད་པའི་ལས་འགན་(ཚུ) གི་དོན་ལུ་རྐྱངམ་ཅིག་སྟོན།  ཁྱོད་ཀྱིས་ལས་འགན་ (ཚུ)འཐུ་མ་འབད་བ་ཅིན་  སྡེབ་ཚན་ཚུ་ལག་ལེན་པ་ཆ་མཉམ་ལུ་མཐོང་ཚུགས།

en: Show block on specific pages
dz: དམིགས་བསལ་ཤོག་ལེབ་ཚུ་གུ་ལེབ་དུམ་སྟོན།

en: Save block
dz: ལེབ་དུམ་སྲུངས་བཞག

en: The block configuration has been saved.
dz: ལེབ་དུམ་རིམ་སྒྲིག་དེ་སྲུངས་བཞག་ཡོདཔ།

en: The block has been created.
dz: ལེབ་དུམ་དེ་གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།
