XML Form (7.x-1.0-unstable1) - en to et translation catalogue (36 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Cancel
et: Tühista

en: Block title
et: Ploki pealkiri

en: The title of the block as shown to the user.
et: Kasutajatele nähtav ploki pealkiri.

en: Roles
et: Rollid

en: Users
et: Kasutajad

en: Visibility settings
et: Nähtavuse seaded

en: Are you sure you want to delete the block %name?
et: Kas soovid kindlasti kustutada ploki %name?

en: The block %name has been removed.
et: Plokk %name on kustutatud.

en: Block description
et: Ploki kirjeldus

en: Delete block
et: Kustuta plokk

en: '%name' block
et: Plokk: '%name'

en: Allow individual users to customize the visibility of this block in their account settings.
et: Luba kasutajatel määrata selle ploki nähtavust oma kasutajakonto seadetes.

en: Show block for specific roles
et: Ploki näitamine määratud rollidele

en: Show this block only for the selected role(s). If you select no roles, the block will be visible to all users.
et: Näita seda plokki ainult valitud rolliga kasutajatele. Kui sa ei vali ühtegi rolli, siis on see plokk nähtav kõigile.

en: Show block on specific pages
et: Ploki näitamine määratud lehtedel

en: Save block
et: Salvesta plokk

en: The block configuration has been saved.
et: Ploki seadistus on salvestatud.

en: The block has been created.
et: Plokk on loodud.

en: Region settings
et: Regiooni seaded

en: Specify in which themes and regions this block is displayed.
et: Täpsusta millistes teemades ning regioonides plokki kuvatakse.

en: All pages except those listed
et: Kõigil lehtedel peale loetletute

en: Only the listed pages
et: Ainult loetletud lehtedel

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
et: Lehed, mille puhul see PHP kood tagastab <code>TRUE</code> (ainult ekspertidele)

en: Pages or PHP code
et: Lehed või PHP kood

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
et: Kui PHP valik on aktiivne, siis sisesta PHP kood %php vahele. Ole ettevaatlik, ebakorrektse PHP koodi käivitamine võib veebilehe katki teha.

en: Customizable per user
et: Kasutajapõhiselt seadistatav

en: Not customizable
et: Pole seadistatav

en: Customizable, visible by default
et: Seadistatav, vaikimisi nähtav

en: Customizable, hidden by default
et: Seadistatav, vaikimisi peidetud

en: Ensure that each block description is unique.
et: Kontrolli, et iga ploki kirjeldus oleks unikaalne.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
et: Ploki kirjeldus, kuvatud  <a href="@overview">Plokkide administreerimise leheküljel</a>.

en: !theme (default theme)
et: !theme (vaikimisi teema)

en: !theme (administration theme)
et: !theme (administreerimisteema)
