XML Form (7.x-1.0-unstable1) - en to fa translation catalogue (38 entries)

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Cancel
fa: لغو

en: Block title
fa: عنوان بلوک

en: The title of the block as shown to the user.
fa: عنوان بلوک که به کاربر نشان داده می‌شود.

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Users
fa: کاربران

en: Visibility settings
fa: تنظیمات وضعیت نمایش

en: Are you sure you want to delete the block %name?
fa: آیا از حذف بلوک %name اطمینان دارید ؟

en: The block %name has been removed.
fa: بلوک %name حذف شد

en: Block description
fa: توضیحات بلوک

en: Delete block
fa: حذف بلوک

en: '%name' block
fa: بلوک '%name'

en: Allow individual users to customize the visibility of this block in their account settings.
fa: به کاربران خاص اجازه می‌دهد تا بتوانند قابلیت دید این بلوک را در تنظیمات حسابشان سفارشی کنند.

en: Show block for specific roles
fa: بلوک را برای نقش‌های مشخص شده نشان بده

en: Show this block only for the selected role(s). If you select no roles, the block will be visible to all users.
fa: این بلوک را فقط برای نقش(های) انتخاب شده نمایش بده. اگر نقشی را انتخاب نکنید، بلوک برای همه کاربران نمایش داده خواهد شد.

en: Show block on specific pages
fa: بلوک را در صفحه‌ها خاص نمایش بده

en: Save block
fa: ذخیره‌ی بلوک

en: The block configuration has been saved.
fa: پیکربندی بلوک ذخیره شد.

en: The block has been created.
fa: بلوک ایجاد شد.

en: Region settings
fa: تنظیمات ناحیه

en: Override the default title for the block. Use <em>!placeholder</em> to display no title, or leave blank to use the default block title.
fa: عنوان پیش‌فرض بلوک را تغییر دهید. از <em>!placeholder</em> برای عدم نمایش عنوان استفاده کنید، یا برای استفاده از عنوان پیش‌فرض آنرا خالی بگذارید.

en: Specify in which themes and regions this block is displayed.
fa: مشخص کنید که این بلوک در کدام پوسته‌ها و ناحیه‌ها نمایش داده شود.

en: All pages except those listed
fa: همه صفحه‌ها به جز صفحه‌های لیست شده.

en: Only the listed pages
fa: تنها در صفحه‌های لیست شده.

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
fa: صفحه‌ها را با استفاده از مسیر آنها به ازای هر خط یک  مسیر را مشخص کنید. حرف '*' کاراکتر عام است. به عنوان مثال از: %blog برای صفحه‌ها وبلاگ، از %blog-wildcard برای صفحه‌ها وبلاگ شخصی و از %front برای صفحه اول سایت استفاده کنید.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
fa: صفحه‌های که کد PHP زیر در آنها مقدار <code>TRUE</code> باز می‌گرداند. (فقط حرفه‌ای‌ها)

en: Pages or PHP code
fa: صفحه‌ها یا کد PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
fa: اگر گزینه PHP را انتخاب نموده‌اید، کد PHP را بین %php وارد کنید. توجه داشته باشید اجرای کد اشتباه می‌تواند باعث خرابی سایت گردد.

en: Customizable per user
fa: سفارشی براساس هر کاربر

en: Not customizable
fa: غیر قابل سفارشی نمودن

en: Customizable, visible by default
fa: سفارشی، به صورت پیش‌فرض قابل مشاهده

en: Customizable, hidden by default
fa: سفارشی، به صورت پیش‌فرض پنهان

en: Ensure that each block description is unique.
fa: مطمئن شوید که توصیف هر بلوک منحصر به فرد است.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
fa: خلاصه‌ای از توصیف بلوک. که در <a href="@overview">صفحه مدیریت بلوک‌ها</a> استفاده می‌شود.

en: !theme (default theme)
fa: !theme (پوسته پیش‌فرض)

en: !theme (administration theme)
fa: !theme (پوسته مدیریت)
