XML Form (7.x-1.0-unstable1) - en to gl translation catalogue (37 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Block title
gl: Título do bloque

en: The title of the block as shown to the user.
gl: O título do bloque como se mostra a/ao usuario/a.

en: Users
gl: Usuarios

en: Visibility settings
gl: Configuración da visibilidade

en: Are you sure you want to delete the block %name?
gl: Está seguro de querer eliminar o bloque %name?

en: The block %name has been removed.
gl: Quitouse o bloque %name.

en: Block description
gl: Descrición do bloque

en: Delete block
gl: Eliminar o bloque

en: '%name' block
gl: bloque '%name'

en: Allow individual users to customize the visibility of this block in their account settings.
gl: Permitirlle aos/as usuarios/as individuais personalizar a visibilidade deste bloque na configuración da súa conta.

en: Show block for specific roles
gl: Amosar o bloque a roles específicos

en: Show this block only for the selected role(s). If you select no roles, the block will be visible to all users.
gl: Mostrar este bloque só para o(s) rol(es) seleccionado(s). Se selecciona ningún rol, o bloque será visíbel para todos/as os/as usuarios/as.

en: Show block on specific pages
gl: Amosar o bloque en páxinas específicas

en: Save block
gl: Gardar o bloque

en: The block configuration has been saved.
gl: Gardouse a configuración do bloque.

en: The block has been created.
gl: Creouse o bloque.

en: Region settings
gl: Opcións de rexión

en: Override the default title for the block. Use <em>!placeholder</em> to display no title, or leave blank to use the default block title.
gl: Sobrescribir o título predeterminado do bloque. Use <em>!placeholder</em> para non amosar o título, ou déixeo en branco para usar o título predefinido do bloque.

en: Specify in which themes and regions this block is displayed.
gl: Especificar en qué temas e rexións se mostra este bloque.

en: All pages except those listed
gl: Todas as páxinas excepto as que se enumeran

en: Only the listed pages
gl: Só as páxinas enumeradas

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
gl: Especificar páxinas usando a súas rutas. Escriba unha ruta por liña. O carácter '*' úsase como comodín. Exemplos de rutas son %blog para a páxina de blog e %blog-wildcard  para cada blog persoal. %front é a páxina principal.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
gl: Páxinas nas que este código PHP retorne <code>TRUE</code> (só para expertos)

en: Pages or PHP code
gl: Páxinas ou código PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
gl: Si se escolle a opción PHP, insira o código PHP entre %php. Teña en conta ca execución de código PHP incorrecto pode inutilizar o seu sitio Drupal.

en: Customizable per user
gl: Personalizable por usuario

en: Not customizable
gl: Non personalizable

en: Customizable, visible by default
gl: Personalizable, visible por defecto

en: Customizable, hidden by default
gl: Personalizable, oculto por defecto

en: Ensure that each block description is unique.
gl: Asegúrese de que a descrición de cada bloque é único.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
gl: Unha breve descrición do seu bloque. Úsase na <a href="@overview">páxina de administración de bloques</a>.

en: !theme (default theme)
gl: !theme (tema predeterminado)

en: !theme (administration theme)
gl: !theme (tema de administración)
