XML Form (7.x-1.0-unstable1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Block title
gu: ખંડ શીર્ષક

en: The title of the block as shown to the user.
gu: વપરાશકર્તાને બતાવ્યા પ્રમાણે બ્લોકનું શીર્ષક.

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ
