XML Form (7.x-1.0-unstable1) - en to he translation catalogue (37 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: Block title
he: כותרת הבלוק

en: The title of the block as shown to the user.
he: כותרת הבלוק כפי שמוצגת באתר

en: Roles
he: תפקידים

en: Users
he: חברי האתר

en: Visibility settings
he: הגדרות ניראוּת

en: Are you sure you want to delete the block %name?
he: האם אתם מעוניינים למחוק יחידת מידע בשם %name ?

en: The block %name has been removed.
he: הבלוק %name הוסר.

en: Block description
he: תיאור הבלוק

en: Delete block
he: מחיקת בלוק

en: '%name' block
he: תיבה: '%name'

en: Allow individual users to customize the visibility of this block in their account settings.
he: מאפשר למשתמשים לקבוע באופן אישי האם התיבה תהיה גלויה אצלם. הדבר מתבצע על ידי כניסה להגדרת החשבון האישי שלהם.

en: Show block for specific roles
he: הצגת הבלוק לתפקידים ספציפיים

en: Show this block only for the selected role(s). If you select no roles, the block will be visible to all users.
he: הצגת בלוק זה רק לתפקיד/ים שנבחרו. אם לא בחרת תפקידים, הבלוק יהיה גלוי לכולם.

en: Show block on specific pages
he: הצגת תיבות בעמודים מסויימים

en: Save block
he: שמירת בלוק

en: The block configuration has been saved.
he: תצורת הבלוק נשמרה.

en: The block has been created.
he: התיבה נוצרה.

en: Region settings
he: הגדרות איזור

en: Override the default title for the block. Use <em>!placeholder</em> to display no title, or leave blank to use the default block title.
he: הזינו כותרת לתיבה (שתוצג במקום הכותרת הקיימת). הזינו <em>!placeholder</em> כדי לא להציג כותרת כלל, או השאירו ריק כדי להציג את כותרת ברירת המחדל של התיבה.

en: Specify in which themes and regions this block is displayed.
he: קבעו באיזה ערכות עיצוב ובאילו איזורים תוצג תיבה זו.

en: All pages except those listed
he: בכל העמודים, חוץ מאלו שמופיעים ברשימה

en: Only the listed pages
he: רק בעמודים שברשימה להלן

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
he: ציינו עמודים תוך שימוש בנתיבים שלהם. הכניסו נתיב אחד בכל שורה. התו '*' הוא תו חופשי (wildcard). דוגמא לנתיבים הם למשל %blog  לעמוד הבלוג ו %blog-wildcard עבור בלוג אישי כלשהו. %front  הוא עבור הדף הראשי.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
he: בעמודים שעבורם קוד הPHP מחזיר <code>TRUE</code> (רק למתקדמים).

en: Pages or PHP code
he: עמודים או קוד PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
he: אם סומנה האפשרות ה PHP, יש להכניס קוד בין %php. שימו לב שהרצת שקוד PHP שגוי יכולה "לשבור" את האתר.

en: Customizable per user
he: ניתן להתאמה אישית לכל משתמש

en: Not customizable
he: אינו ניתן להתאמה אישית

en: Customizable, visible by default
he: ניתן להתאמה אישית, מוצג כברירת מחדל.

en: Customizable, hidden by default
he: ניתן להתאמה אישית, מוסתר כברירת מחדל.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
he: תיאור קצר של התיבה. יוצג ב<a href="@overview">עמוד ניהול התיבות</a>.

en: !theme (default theme)
he: !theme (עיצוב ברירת המחדל)

en: !theme (administration theme)
he: !theme (ערכת עיצוב לניהול האתר)
