XML Form (7.x-1.0-unstable1) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Block title
hy: Բլոկի վերնագիր

en: The title of the block as shown to the user.
hy: Բլոկի անվանումը ինչպես ցույց է տրված օգտատերին

en: Roles
hy: Դերեր

en: Are you sure you want to delete the block %name?
hy: Դուք վստա՞հ եք որ ցանկանում եք ջնջել %name բլոկը:

en: Block description
hy: Բլոկի նկարագրություն

en: Delete block
hy: Ջնջել բլոկները

en: Save block
hy: Պահպանել բլոկը

en: The block configuration has been saved.
hy: Բլոկի կարգավորումը պահպանված է
