XML Form (7.x-1.0-unstable1) - en to jv translation catalogue (35 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Cancel
jv: Batal

en: Block title
jv: Judhul blok

en: The title of the block as shown to the user.
jv: Judhul blok sing ditudhuhna marang panganggo.

en: Roles
jv: Parāgā

en: Users
jv: Panganggo

en: Visibility settings
jv: Sétingan sing diketokné

en: Are you sure you want to delete the block %name?
jv: Sampéyan yakin arep mbusak jeneng blok %name?

en: The block %name has been removed.
jv: Jeneng blok %name uwis dibuwang.

en: Block description
jv: Katrangan blok

en: Delete block
jv: Mbusak blok

en: '%name' block
jv: blok '%name'

en: Allow individual users to customize the visibility of this block in their account settings.
jv: Idinaké panganggo pribadi kanggo ngowahi visibilitas blok iki nang sétingan akun dhéwéké.

en: Show block for specific roles
jv: Tudhuhna blok kanggo paraga iki

en: Show this block only for the selected role(s). If you select no roles, the block will be visible to all users.
jv: Tampilna blok iki khusus kanggo paraga sing dipilih. Yén ora ana parga sing kepilih, blok ditampilna marang kabèh user.

en: Show block on specific pages
jv: Tudhuhna blok nang kaca sing ditentokna iki

en: Save block
jv: Simpen blok

en: The block configuration has been saved.
jv: Pengaturan blok uwis disimpen.

en: The block has been created.
jv: Blok uwis digawé.

en: Region settings
jv: Ngatur region

en: Specify in which themes and regions this block is displayed.
jv: Temtokaké nang tema lan region endi blok iki arep ditampilaké.

en: All pages except those listed
jv: Kabèh kaca kejaba nang daftar iki

en: Only the listed pages
jv: Namung kaca nang daftar iki

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
jv: Kaca sing mbalekaké kode PHP iki dadi <code>TRUE</code> (namung sing mumpuni)

en: Pages or PHP code
jv: Kaca utawa kode PHP

en: Customizable per user
jv: Bisa diatur per panganggo

en: Not customizable
jv: Ora bisa diatur dhéwé

en: Customizable, visible by default
jv: Bisa ditata, gawané dikétokna

en: Customizable, hidden by default
jv: Bisa ditata, gawané diumpetna

en: Ensure that each block description is unique.
jv: Pastekaké yén saben blok nduwéni katrangan sing unik.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
jv: Katrangan ringkes block sampéyan. Dienggo nang <a href="@overview">kaca Blok administrasi</a>.

en: !theme (default theme)
jv: !theme (téma gawan)

en: !theme (administration theme)
jv: !theme (ngelola téma)
