XML Form (7.x-1.0-unstable1) - en to ka translation catalogue (19 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Block title
ka: ბლოკის სათაური

en: The title of the block as shown to the user.
ka: ბლოკის სათაური, რომელსაც დაინახავს მომხმარებელი.

en: Roles
ka: როლები

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Are you sure you want to delete the block %name?
ka: დარწმუნებული ხართ, რომ გსურთ %name ბლოკის წაშლა?

en: The block %name has been removed.
ka: ბლოკი %name წაშლილია.

en: Block description
ka: ბლოკის აღწერა

en: Delete block
ka: ბლოკის წაშლა

en: '%name' block
ka: ბლოკი '%name'

en: Show block for specific roles
ka: აჩვენე ბლოკი სპეციფიკური როლებისათვის

en: Show this block only for the selected role(s). If you select no roles, the block will be visible to all users.
ka: აჩვენე ეს ბლოკი მხოლოდ შერჩეული როლისათვის (როლებისათვის). თუ როლებს არ შეარჩევთ, ბლოკს ნახავს ყველა მომხმარებელი.

en: Show block on specific pages
ka: აჩვენე ბლოკი სპეციფიკურ გვერდებზე

en: Save block
ka: ბლოკის შენახვა

en: The block configuration has been saved.
ka: ბლოკის კონფიგურაცია შენახულია.

en: The block has been created.
ka: ბლოკი შექმნილია.
