XML Form (7.x-1.0-unstable1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು
