XML Form (7.x-1.0-unstable1) - en to ku translation catalogue (21 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Block title
ku: ناونیشانی بلۆک

en: The title of the block as shown to the user.
ku: ناونیشانی بلۆک بەو شێوەیەی کە بۆ میوانانی ماڵپەڕ دەردەکەوێت.

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Are you sure you want to delete the block %name?
ku: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی بلۆکی %name؟

en: The block %name has been removed.
ku: بلۆکی %name سڕایەوە.

en: Block description
ku: دەربارەی بلۆک

en: Delete block
ku: بلۆک بسڕەوە

en: '%name' block
ku: '%name' بلۆک

en: Save block
ku: بلۆک پاشەکەوت بکە

en: The block has been created.
ku: بلۆکەکە بە سەرکەوتوویی درووستکرا.

en: Region settings
ku: ڕێکخستنەکانی ناوچە

en: Specify in which themes and regions this block is displayed.
ku: دیاری بکە لە کام ڕووکار و ناوچە ئەم بلۆکە پیشان دەدرێت.

en: Only the listed pages
ku: تەنها پەڕە لیستکراوەکان

en: Pages or PHP code
ku: پەڕەکان یانی کۆدی PHP

en: !theme (default theme)
ku: !theme (ڕووکاری بنەڕەت)

en: !theme (administration theme)
ku: !theme (ڕووکاری بەڕێوەبردن)
