XML Form (7.x-1.0-unstable1) - en to lt translation catalogue (38 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Block title
lt: Bloko pavadinimas

en: The title of the block as shown to the user.
lt: Pavadinimas, kurį matys nariai.

en: Roles
lt: Rolės

en: Users
lt: Nariai

en: Visibility settings
lt: Matomumo nuostatos

en: Are you sure you want to delete the block %name?
lt: Ar tikrai nori pašalinti %name bloką?

en: The block %name has been removed.
lt: Blokas %name ištrintas.

en: Block description
lt: Bloko aprašymas

en: Delete block
lt: Ištrinti bloką

en: '%name' block
lt: '%name' blokas

en: Allow individual users to customize the visibility of this block in their account settings.
lt: Leidžia nariams nustatyti blokų matomumą, kaip jie nori.

en: Show block for specific roles
lt: Rodyti bloką šioms rolėms

en: Show this block only for the selected role(s). If you select no roles, the block will be visible to all users.
lt: Rodomas blokas tik pasirinktoms rolėms. Jei nepasirinkta jokia rolė, blokas rodomas visoms rolėms.

en: Show block on specific pages
lt: Bloko rodymas specifiniuose puslapiuose

en: Save block
lt: Išsaugoti bloką

en: The block configuration has been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: The block has been created.
lt: Blokas sukurtas.

en: Region settings
lt: Regionų nuostatos

en: Override the default title for the block. Use <em>!placeholder</em> to display no title, or leave blank to use the default block title.
lt: Perrašykite bloko pavadinimą. Naudokite <em>!placeholder</em>, kad būtų be pavadinimo , ar palikite tuščia - bus naudojamas numatytas pavadinimas.

en: Specify in which themes and regions this block is displayed.
lt: Nurodykite kuriose temose ir regionuose šis blokas bus rodomas.

en: All pages except those listed
lt: Visi puslapiai išskyrus išvardintus

en: Only the listed pages
lt: Tik išvardinti puslapiai

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Nurodykite puslapius pagal jų kelius. Vienas kelias eilutėje. Simbolis '*' kaip pakaitinis elementas. Pavyzdžiui %blog tinklaraščio puslapis %blog-wildcard kiekvienam asmeniniui tinklaraščiui. %front pirmam puslapiui.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
lt: Puslapiai kuriuose PHP kodas grąžina<code>TRUE</code> (tik patyrusiems)

en: Pages or PHP code
lt: Puslapiai ar PHP kodas

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
lt: Jei PHP pasirinkta, įveskite PHP kodą tarp %php. Atminkite, kad neteisingas PHP kodas gali sutrikdyti Drupal svetainės darbą.

en: Customizable per user
lt: Pritaikoma kiekvienam nariui

en: Not customizable
lt: Nepritaikoma

en: Customizable, visible by default
lt: Pritaikoma, įprastai matoma

en: Customizable, hidden by default
lt: Pritaikoma, įprastai paslėpta

en: Ensure that each block description is unique.
lt: Įsitikinkite, kad kiekvieno bloko aprašymas yra unikalus.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
lt: Trumpas bloko aprašymas. Naudojamas <a href="@overview">blokų administravimo puslapyje</a>.

en: !theme (default theme)
lt: !theme (numatyta tema)

en: !theme (administration theme)
lt: !theme (administravimo tema)
