XML Form (7.x-1.0-unstable1) - en to lv translation catalogue (37 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Block title
lv: Bloka nosaukums

en: The title of the block as shown to the user.
lv: Bloka nosaukums tā, kā tas būs redzams lietotājam.

en: Roles
lv: Lomas

en: Users
lv: Lietotāji

en: Visibility settings
lv: Redzamības iestatījumi

en: Are you sure you want to delete the block %name?
lv: Vai esat pārliecināti, ka vēlaties dzēst bloku %name?

en: The block %name has been removed.
lv: Bloks %name aizvākts.

en: Block description
lv: Bloka apraksts

en: Delete block
lv: Dzēst bloku

en: '%name' block
lv: bloks '%name'

en: Allow individual users to customize the visibility of this block in their account settings.
lv: Atļaut individuāliem lietotājiem pielāgot šī bloka redzamību savos konta uzstādījumos.

en: Show block for specific roles
lv: Parādīt bloku noteiktās lapās

en: Show this block only for the selected role(s). If you select no roles, the block will be visible to all users.
lv: Rādīt šo bloku tikai lietotājiem ar noteiktu lomu. Ja neizvēlēsies nevienu lomu, bloks būs redzams visiem lietotājiem.

en: Show block on specific pages
lv: Parādīt bloku noteiktās lapās

en: Save block
lv: Saglabāt bloku

en: The block configuration has been saved.
lv: Bloka konfigurācija saglabāta.

en: The block has been created.
lv: Bloks izveidots.

en: Region settings
lv: Reģiona iestatījumi

en: Override the default title for the block. Use <em>!placeholder</em> to display no title, or leave blank to use the default block title.
lv: Pārrakstīt bloka noklusēto virsrakstu. Lieto <em>!placeholder</em>, lai nerādītu virsrakstu, vai atstāj tukšu, lai lietotu noklusēto virsrakstu.

en: Specify in which themes and regions this block is displayed.
lv: Norādiet kurās tēmās un reģionos rādīt bloku.

en: All pages except those listed
lv: Visas lapas izņemot norādītās

en: Only the listed pages
lv: Tikai norādītajās lapās

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
lv: Lapas, kurām PHP kods atgriež vērtību <code>TRUE</code> (tikai ekspertiem)

en: Pages or PHP code
lv: Lapas vai PHP kods

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
lv: Ja izvēlēta PHP opcija, ievadiet PHP kodu starp %php. Ievērojiet, ka nepareiza PHP koda izpilde var salauzt jūsu Drupal vietni.

en: Customizable per user
lv: Pielāgojams katram lietotājam

en: Not customizable
lv: Nav pielāgojams

en: Customizable, visible by default
lv: Pielāgojams, pēc noklusējuma redzams

en: Customizable, hidden by default
lv: Pielāgojams, pēc noklusējuma apslēpts

en: Ensure that each block description is unique.
lv: Pārliecinieties, ka katra bloka apraksts ir unikāls.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
lv: Īss bloka apraksts. Tiek lietots <a href="@overview">Bloku administrācijas lapā</a>.

en: !theme (default theme)
lv: !theme (noklusētā tēma)

en: !theme (administration theme)
lv: !theme (administrācijas tēma)
