XML Form (7.x-1.0-unstable1) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Block title
mn: Хавтангийн гарчиг

en: The title of the block as shown to the user.
mn: Хэрэглэгчид харуулах хавтангийн гарчиг.

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: Visibility settings
mn: Харагдах байдлын тохиргоонууд

en: Allow individual users to customize the visibility of this block in their account settings.
mn: Энгийн хэрэглэгчид өөрийн бүртгэлийн тохиргооноос энэ хавтангийн харагдацыг өөрчилөхийг зөвшөөрөх.

en: Show this block only for the selected role(s). If you select no roles, the block will be visible to all users.
mn: Зөвхөн сонгогдсон үүрг(үүд)эд энэ хавтанг харуулах. Хэрвээ та ямар ч үүргийг сонгохгүй бол тухайн хавтанг бүх хэрэглэгчид харах боломжтой.

en: Save block
mn: Хавтанг хадгалах

en: All pages except those listed
mn: Жагсаалтад орсон хуудаснаас гадна бүх хуудаснууд

en: Only the listed pages
mn: Зөвхөн жагсалтад байгаа хуудаснууд
