XML Form (7.x-1.0-unstable1) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Block title
ne: ब्लकको शीर्षक

en: The title of the block as shown to the user.
ne: प्रयोगकर्तालाई देखाइएझै, ब्लकको शीर्षक

en: Roles
ne: भूमिका

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: The block %name has been removed.
ne: %name ब्लक हटाईएको छ

en: Block description
ne: ब्लकको वर्णन गर्नुहोस्

en: Delete block
ne: ब्लकलाई हटाउनुहोस्

en: '%name' block
ne: '%name' ब्लक

en: Show block on specific pages
ne: ब्लकलाई विशिष्ट पृष्ठहरुमा देखाउनुहोस

en: Save block
ne: ब्लकलाई सेभ गर्नुहोस्

en: The block has been created.
ne: ब्लकको बनेको छ

en: !theme (administration theme)
ne: !theme (प्रशासनिक थीम)
