XML Form (7.x-1.0-unstable1) - en to oc translation catalogue (38 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Cancel
oc: Anullar

en: Block title
oc: Títol del blòt

en: The title of the block as shown to the user.
oc: Lo títol del blòt tal coma es afichat a l'utilizaire

en: Roles
oc: Ròtles

en: Users
oc: Utilizaires

en: Visibility settings
oc: Paramètres de visibilitat

en: Are you sure you want to delete the block %name?
oc: Sètz segur que volètz suprimir lo blòt %name ?

en: The block %name has been removed.
oc: Lo blòt %name es estat suprimit.

en: Block description
oc: Descripcion del blòt

en: Delete block
oc: Suprimir lo blòt

en: '%name' block
oc: Blòt « %name »

en: Allow individual users to customize the visibility of this block in their account settings.
oc: Permetre als utilizaires de personalizar la visibilitat d'aqueste blòt dins los paramètres del compte.

en: Show block for specific roles
oc: Afichar lo blòt per de ròtles especifics

en: Show this block only for the selected role(s). If you select no roles, the block will be visible to all users.
oc: Afichar aqueste blòt solament pels ròtles seleccionats. Se seleccionatz pas cap de ròtle, lo blòt serà afichat per totes los utilizaires.

en: Show block on specific pages
oc: Afichar lo blòt sus d'unas paginas solament

en: Save block
oc: Enregistrar lo blòt

en: The block configuration has been saved.
oc: La configuracion del blòt es estada enregistrada.

en: The block has been created.
oc: Lo blòt es estat creat.

en: Region settings
oc: Paramètres de la region

en: Override the default title for the block. Use <em>!placeholder</em> to display no title, or leave blank to use the default block title.
oc: Susplanta lo títol per defaut del blòt. Utilizatz <em>!placeholder</em> per afichar pas cap títol, o daissar en blanc per utilizar lo títol per defaut del blòt.

en: Specify in which themes and regions this block is displayed.
oc: Precisatz per cada tèma la region ont aquel blòt es afichat.

en: All pages except those listed
oc: Totas las paginas, levat las que son listadas

en: Only the listed pages
oc: Solament las paginas listadas

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
oc: Especificar las paginas en utilizant lors camins. Sasir un camin per linha. Lo caractèr «*» es un caractèr de remplaçament (tanben appelé joker o wildcard). Exemples de camins : %blog per la pagina du blog e %blog-wildcard per totes los blogs personals. %front representa la pagina d’accueil.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
oc: Paginas sus lesquelles aqueste còde PHP renvoie <code>TRUE</code> (recomandats als experts)

en: Pages or PHP code
oc: Paginas o còde PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
oc: Se l'opcion PHP es causida, sasissètz lo còde PHP entre %php. Atencion, se un còde PHP incorrect es executat, aquò pòt far tomber vòstre site Drupal.

en: Customizable per user
oc: Personalizable per utilizaire

en: Not customizable
oc: Pas personalizable

en: Customizable, visible by default
oc: Personalizable, visible per defaut

en: Customizable, hidden by default
oc: Personalizable, amagat per defaut

en: Ensure that each block description is unique.
oc: Asseguratz-vos que cada descripcion de blòt es unica.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
oc: Una brèva descripcion de vòstre blòt serà represa sus la <a href="@overview">pagina d'administracion dels blòts</a>.

en: !theme (default theme)
oc: !theme (tèma predefinit)

en: !theme (administration theme)
oc: !theme (tèma d'administracion)
