XML Form (7.x-1.0-unstable1) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Cancel
fa: لغو

en: Block title
fa: عنوان قالبک

en: The title of the block as shown to the user.
fa: عنوان قالبک که به کاربر نشان داده می‌شود.

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Users
fa: کاربران

en: Block description
fa: توضیحات قالبک

en: Delete block
fa: حذف قالبک

en: Save block
fa: ذخیره‌ی قالبک

en: The block configuration has been saved.
fa: پیکربندی قالبک ذخیره شد.

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
fa: صفحه‌ها را با استفاده از مسیر آنها به ازای هر خط یک  مسیر را مشخص کنید. حرف '*' کاراکتر عام است. به عنوان مثال از: %blog برای صفحه‌ها وبلاگ، از %blog-wildcard برای صفحه‌ها وبلاگ شخصی و از %front برای صفحه اول جولانما استفاده کنید.

en: Pages or PHP code
fa: صفحه‌ها یا کد PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
fa: اگر گزینه PHP را انتخاب نموده‌اید، کد PHP را بین %php وارد کنید. توجه داشته باشید اجرای کد اشتباه می‌تواند باعث خرابی جولانما گردد.

en: Not customizable
fa: غیر قابل سفارشی نمودن
