XML Form (7.x-1.0-unstable1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Block title
ps: غونډ سرلیک

en: Users
ps: غړي

en: Block description
ps: غونډ سپړاوى

en: Save block
ps: غونډ خوندي کول
