XML Form (7.x-1.0-unstable1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Pages
si: පිටු

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්
