XML Form (7.x-1.0-unstable1) - en to sk translation catalogue (38 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Block title
sk: Nadpis bloku

en: The title of the block as shown to the user.
sk: Nadpis bloku zobrazený používateľom.

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Users
sk: Používatelia

en: Visibility settings
sk: Nastavenia viditeľnosti

en: Are you sure you want to delete the block %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť blok %name?

en: The block %name has been removed.
sk: Blok %name bol odstránený.

en: Block description
sk: Popis bloku

en: Delete block
sk: Odstrániť blok

en: '%name' block
sk: Blok '%name'

en: Allow individual users to customize the visibility of this block in their account settings.
sk: Umožniť používateľom nastaviť viditeľnosť tohto bloku v ich používateľskom nastavení.

en: Show block for specific roles
sk: Zobraziť blok len určitým kategóriám používateľov

en: Show this block only for the selected role(s). If you select no roles, the block will be visible to all users.
sk: Zobraziť tento blok iba vybraným kategóriám používateľov. Pokiaľ nevyberiete žiadnu kategóriu používateľov, blok bude viditeľný pre všetkých používateľov.

en: Show block on specific pages
sk: Zobraziť blok na určitých stránkach

en: Save block
sk: Uložiť blok

en: The block configuration has been saved.
sk: Nastavenie bloku bolo uložené.

en: The block has been created.
sk: Blok bol vytvorený.

en: Region settings
sk: Nastavenia regiónu

en: Override the default title for the block. Use <em>!placeholder</em> to display no title, or leave blank to use the default block title.
sk: Prepísať predvolený názov bloku. Ak si neprajete názov zobraziť použite <em>!placeholder</em> alebo nechajte pole prázdne pre použitie predvoleného názvu bloku.

en: Specify in which themes and regions this block is displayed.
sk: Špecifikujte v akej téme a regióne bude tento blok zobrazený.

en: All pages except those listed
sk: Všetky stránky okrem týchto vypísaných

en: Only the listed pages
sk: Len vypísané stránky

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sk: Určte stránky použitím ich ciest. Vložte jednu cestu na riadok. Znak '*' je zástupný znak. Ukážkové cesty sú %blog pre stránku bloku a %blog-wildcard pre každý osobný blog. %front je hlavná stránka.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
sk: Stránky, na ktorých tento PHP kód vráti <code>TRUE</code> (len pre odborníkov)

en: Pages or PHP code
sk: Stránky alebo PHP kód

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
sk: Ak je zvolený PHP kód, vkladajte kód medzi značky  %php. Zoberte na vedomie, že pri vložení chybného kódu PHP sa môžu stať vaše stránky nefunkčnými.

en: Customizable per user
sk: Prispôsobiteľný pre používateľa

en: Not customizable
sk: Neprispôsobiteľný

en: Customizable, visible by default
sk: Prispôsobiteľný, štandardne viditeľný

en: Customizable, hidden by default
sk: Prispôsobiteľný, štandardne skrytý

en: Ensure that each block description is unique.
sk: Uistite sa, že je každý popis bloku jedinečný.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
sk: Stručný popis tohto bloku. Je použitý na stránke <a href="@overview">Správa blokov</a>.

en: !theme (default theme)
sk: !theme (predvolená téma)

en: !theme (administration theme)
sk: !theme (téma vzhľadu administrácie)
