XML Form (7.x-1.0-unstable1) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Pages
te: పేజీలు

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Block title
te: బ్లాకు శీర్షిక

en: The title of the block as shown to the user.
te: వాడుకరులకు కనబడే బ్లాకు శీర్షిక

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Users
te: వాడుకరులు

en: !theme (default theme)
te: !theme (అప్రమేయ అలంకారం)

en: !theme (administration theme)
te: !theme (పరిపాలన అలంకారం)
