XML Form (7.x-1.0-unstable1) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Pages
ug: بەت

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Block title
ug: قوشۇمچە رايون نامى

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: The block configuration has been saved.
ug: تارماق رايوندىكى تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
ug: 这些PHP代码返回<code>TRUE</code>的页面(仅限高手)

en: Not customizable
ug: خاسلىق تەڭشەلمىگەن
