XML-RPC Tester (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Edit
af: Wysig

en: None
af: Geen

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Signature
af: Handtekening

en: Send
af: Stuur

en: Operation
af: Operasie
