XML-RPC Tester (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Development
ar: التطوير

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Edit
ar: تحرير

en: None
ar: لا شيء

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Signature
ar: التوقيع

en: N/A
ar: غير موجود

en: Send
ar: أرسل

en: Operation
ar: عملية
