XML-RPC Tester (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Development
bg: Разработка

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: None
bg: Не

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Signature
bg: Подпис

en: Send
bg: Изпрати

en: Operation
bg: Действие
