XML-RPC Tester (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Development
bn: উন্নয়ন

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: None
bn: একটিও নয়

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Signature
bn: স্বাক্ষর

en: N/A
bn: প্রযোজ্য নয়
