XML-RPC Tester (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: None
bo: མེད།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Signature
bo: མིང་རྟགས

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད
