XML-RPC Tester (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Signature
ca: Signatura

en: N/A
ca: No aplica

en: Send
ca: Enviar

en: Operation
ca: Operació

en: Parameters
ca: Paràmetres

en: string
ca: cadena
