XML-RPC Tester (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Development
cs: Vývoj

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Signature
cs: Podpis

en: Send
cs: Poslat

en: Operation
cs: Operace
