XML-RPC Tester (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Development
es: Desarrollo

en: Cancel
es: Cancelar

en: Description
es: Descripción

en: Edit
es: Editar

en: None
es: Ninguno

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: Signature
es: Firma

en: N/A
es: N/D

en: Send
es: Enviar

en: Operation
es: Operación

en: Parameters
es: Parámetros

en: Server address
es: Dirección del servidor

en: Call method
es: Llamar método

en: string
es: cadena
