XML-RPC Tester (7.x-1.0) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: Signature
fil: Lagda

en: Operation
fil: Pagpapatakbo
