XML-RPC Tester (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Development
fr: Développement

en: Cancel
fr: Annuler

en: Edit
fr: Modifier

en: None
fr: Aucun(e)

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: Send
fr: Envoyer

en: Operation
fr: Opération

en: Parameters
fr: Paramètres

en: string
fr: chaîne de caractères

en: Error: @error
fr: Erreur : @error
